Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

KAPSAM VE İÇERİK

Bu Gizlilik Bildirimi, ReyonGO tarafından, kişisel bilgileriniz dahil olmak üzere, hakkınızda toplanan bilgiler için geçerlidir.

ReyonGO, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isim, elektronik posta adresi, iş ve ev adresi, telefon numarası vb.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz. 


ReyonGO, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanır: 

Size kampanyalarımız ve yeni ürünlerimiz hakkında bilgi e-postası göndermek,

Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,

Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek,

İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek.


Kişisel bilgilere sadece ReyonGO yetkili personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilir. ReyonGO, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.


KULLANIM KOŞULLARI

Bu sitedeki tüm içerik; her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikrî mülkiyet ve başkaca haklar ReyonGO’ya aittir. Yukarıda sayılan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun, ReyonGO'nun yazılı izni olmaksızın, kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayımlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla kullanıcılar kendi özel bilgisayarlarına, kâr amacı ve ticari amacı olmaksızın, sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu sitede yer alan içerikte yer alan unsurlardan herhangi biri, görüntü, yazı, bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. 


18 yaşından küçüklerin, ReyonGO web sitesine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları ve işlem yapmalarından ReyonGO sorumlu değildir. 

Bu sitede belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler, ReyonGO'nun doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaktır. 

Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bize Ulaşın 

Aynı şekilde, ReyonGO web sitelerimiz ile ilgili gizliliğinizi korumayı taahhüt etmektedir. Bu Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız, görüşleriniz veya kaygılarınız için bizimle bağlantı kurabilirsiniz.