Golosi Tri Mix Karışık Yetişkin Kedi Maması 7,5 Kg

-10% TÜKENDİ

Golosi Tri Mix Karışık Yetişkin Kedi Maması 7,5 Kg


Golosi Tri Mix Karışık Yetişkin Kedi Maması 7,5 Kg
 
YETİŞKİN KEDİLER İÇİN TAVUK ETLİ , SIĞIR ETLİ VE PİRİNÇLİ TAM Golosi tri mix kaliteli kırmızı ve beyaz et karışımından oluşan zengin lezzete sahip en seçici kedilerin dahi reddedemeyeceği aromasıyla tam ve dengeli yetişkin kedi maması formülüdür.İçerdiği bir çok esansiyel amino asitler kedinin ihtiyacı olan doğal ve fizyolojik gereksinimlerini  karşılar,kedinin kas yapısının yenilenmesini ve günlük ihtiyacı olan yüksek enerjiyi sağlar.
 
Golosi  kedi maması,içeriğindeki vitamin A ve omega 3-6 yağ asitleri sayesinde görme fonksiyonlarını,sağlıklı deri oluşumunu ve dolayısıyla düzgün bir tüy yapısını destekler.
İçeriğindeki taurin hayati öneme sahip bir antioksidan olarak,kedinizin kalp kasını destekleyerek sağlıklı ve kaliteli yaşamı garanti eder.
İçeriğinde bulunan gerçek üzüm çekirdeği extraktı,kedinin bağışıklık sistemini destekler aynı zamanda hücre yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.
Golosi  kedi maması doğal zeytinden elde edilen polyfenol ve oleuropeinler  içerir.Kalp ve dolaşım sistemi sağlığı için çok kritik öneme sahip olan bu maddeler ,kedi maması içeriklerinde çok ender bulunur.
Golosi tri mix,yeşil  midyeden doğal yolla kedi maması içeriğine eklenen glukosamin ve kondroitinler,kedinizin sağlıklı eklem yapısını ve bağ dokusunu destekler.
ZEYTİN ÖZÜ
Kardiyovasküler sistem sağlığının desteklenmesine yardımcı olan antioksidan aksiyonu sağlayan polifenol zeytin ekstratı kaynağıdır.
 
YEŞİL MİDYE
Bağ dokusunun tekrar yapılanmasına yardımcı olan ve eklemlerdeki yangı ile savaşmayı destekleyen glikozaminoglikanların (GAGs) kaynağıdır.
 
ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ÖZÜ
Bağışıklık sistemini destekleyen ve hücre yaşlanmasını önleyen antioksidanlar ve proantisiyadin kaynağıdır.
 
İçerik Tablosu: 
 
Tavuk Eti, Sığır Eti %28 - &6 Pirinç %4Kanatlı Yağı %4.6Arbocel Selüloz Lifleri %0.5Hindiba Otu , Keten Tohumu %0.1 - %0.5Bira Mayası %0.5
Yeşil Kabuklu Midye Tozu %0.005
 
Analitik bileşen : 8% Nem, 33% protein , 13.0% yağ , 2.5% lif, 7.9% Kül,  1.27% kalsiyum, 0.95% fosfor, 0.24% sodyum, 0.54% klorid, 0.60% potasyum, 0.9% magnezyum, 0.16% omega-3 , 2.24% omega-6, 1.46% lizin, 0.44% methiyonin
Paket Kilogramı5 kg - 10 kg
Yaş Aralığı1-6 Yaş
Ana İçerikTavuk Etli,Sığır Etli
Irk Boyutu
Tahıl İçeriğiTahıllı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 121
  • Marka: GOLOSI
  • Ürün Kodu: LY.01313
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 186,00TL
  • 167,40TL