Pro Plan Duo Delice Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 10 Kg

Pro Plan Duo Delice Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 10 Kg

Pro Plan Duo Delice Taze Parça Etli Yetişkin Köpek Maması 10 Kg
 
Proplan Duo Delice Taze Parça Etli Yetişkin Köpek Maması 10 kg olan ürün; yetişkin köpekler için için iki farklı çeşit mama bulunduran biri çıtır ve taze mama taneleri diğeri hassas yapıda minik minik kesilmiş sığır eti olan bir üründür. Köpeğiniz için ekstra keyif sağlayacak bu ürün iştahı kesilmiş olan veya mama sevmeyen köpeklerin mamaya alışmasını zevkle yemesini sağlayacak.

Bir köpek mamasında ne ararsanız sizlere bunu sunmayı vaad eden bu ürün bağışıklık sistemini ve sindirim sistemini güçlendirip destekleyerek köpeğinizin sağlığını geliştirecektir. Proplan Duo Delice Taze Parça Etli Yetişkin Köpek Maması 10 kg Proplan Duo Delice Taze Parça Etli Yetişkin Köpek Maması 10 kg ürünün içinde şunlar bulunmaktadır: sığır eti (% 17), buğday, mısır, kurutulmuş kümes hayvanları protein, hayvansal yağ, buğday gluteni, kurutulmuş pancar küspesi, mısır irmik, pirinç (% 4), mineraller, özet, propilen glikol, kurutulmuş yumurta, balık yağı, malt unu .

Taze sığır etinin bulunuşunu ve mamanın içindeki lezzet sağlayan en önemli ürünün o olduğunu tekrar tekrar vurgulamakta fayda var. İçindeki bileşiklerin analizini yapacak olursak; protein 25.0%, yağlar ve yağ% 16.0, kül% 8.0, ham selüloz% 2.0, Omega 3 yağ asitleri 0.3% Omega-6 yağ asitleri 1.6%, A vitamini 28200 IU / kg Vitamin D3 920 IU / kg Vitamin e 610 IU / kg C vitamini 220 mg / kg var şeklinde bir liste sergileyebiliriz. Pro plan sığır etli yetişkin köpek maması Proplan Duo Delice Taze Parça Etli Yetişkin Köpek Maması 10 kg ürününü petihtiyac.com adresinden temin ederek hemen köpeğinize bu eşsiz lezzeti sunup deneyebilir, daha enerjik ve daha keyifli köpeğinizle vakit geçirebilirsiniz. Temel Besin Değerleri Protein %20 Yağ İçeriği %16 Kül %8 Lif %2 Omega 3 yağ asitleri %0.3 Omega 6 yağ asitleri %1.6

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 35
  • Marka: PRO PLAN
  • Ürün Kodu: 12340483
  • Stok Durumu: 6
  • 318,01TL