Akkum İnce Taneli Topaklanan Kedi Kumu 10 Kg

TÜKENDİ

Akkum İnce Taneli Topaklanan Kedi Kumu 10 Kg

Akkum İnce Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 10 Kg
 
Akkum İnce Taneli Kedi Kumu 10 Kg

Bebek Pudrası - Marsilya Sabunu ve Lavanta Kokusu seçenekleri ile.
 
 
Akkum İnce Taneli Kedi Kumu Sıradan bir kedi kumunun 5 katına eşittir. Su ve koku em me kapasitesi çok yüksektir.Tamamen doğal bentonit mineralinden üretilmiştir. Katkı maddesi içermez. Yüksek ısı ile kurutulduğundan üzerinde hiçbir bakteri ve mikrop barındırmaz. Küçük topaklanma olduğu için daha uzun süre kullanılır.Ekonomik ve topaklaşması sayesinde temizlenmesi kolaydır. Sıvı ile temas ettiğinde bebek pudrası kokusu verir.
 
 
 
Kedi Kumunun Özellikleri:
 
Doğaldır: Tamamen beyaz bentonit madeninin yüksek ısıda fırınlanması ve tozdan arındırılmasıyla üretilmiştir. Kimyasal içermez. 
 
Hijyeniktir: Yüksek ısıda fırınlanması, ışıl işlemden geçirilmesi ve el değmeden paketlenmesi nedeniyle üzerinde mikrop ve bakteri barındırmaz.
 
Ekonomiktir: Küçük topaklanmalar olması nedeniyle çabuk bitmez. Parfümlü: Kötü kokuları absorbe eder ve ıslandığında tercihe göre bebek pudrası -sabun kokusu yada lavanta kokusu yayar. 
 
Tozsuzdur: Eleme işleminden geçtiğinden tozdan arındırılmıştır.
 
Kullanma Talimatı:
 
 
Hijyenik kedi kumu;sıvıyı em me,kokuları giderme özelliği vardır.Tuvalet kabına 7 cm den az koymayınız. Daha iyi sonuç almak için biraz karıştırınız. Koku yapmasını engellemek için her gün veya günaşırı topaklaşan kısımları ve katı dışkıları bir kürek yardımı ile mutlaka temizleyiniz.  Topaklaşan kumları tuvalete değil çöpe atınız. Kumun tamamını değiştirilmesi gerekmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 107
  • Marka: AKKUM
  • Ürün Kodu: 150-25258
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 32,40TL