Dennerle - Cichlid Carny 100 Gr **Açık**

TÜKENDİ

Dennerle - Cichlid Carny 100 Gr **Açık**

Dennerle 7518 Cichlid Carny 100 Gram *Açık*

Malawi, tanganyika ve diğer cichlid türleri için özel hazırlanmış 2,5mm çapında granul/stick karışımı yemdir. Malawi gölü ve tanganyika gölünde doğal ortamlarında bu balıklar zooplankton ve diğer kabuklular ile beslenirler. Dennerle Cichlid Carny yemleri cichlid türlerinin doğadaki yaşamları esas alınarak hazırlanmıştır.
 
Dennerle Cichlid Carny Carnivore, içeriğinde Artemia, kril, karides, böcekler ve böcek larvaları, değerli yeşil dudaklı midye gibi birçok doğal hayvansal gıdadan oluşan granül/stick karışımı yemdir. Bu yem etobur cichlid türlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan lezzetli bir yemdir. Etçil içeriğiyle yavru balıkların hızlı gelişimi için etkili bir yemdir.
 
Dennerle yemleri suyu kirletmez fakat balıklarınızın 1 dakika içerisinde tüketilecek şekilde günde 2-3 kez yemleme yapmanız önerilir.
 
Yem içeriği;
* Arktik kril (% 40), buğday proteini, tatlı su karides, su pireleri, çekirge, mürekkepbalığı, omega-3 deniz petrol, larvaları, Artemia, Artemia nauplii, yeşil dudaklı midye özü, kırmızı sivrisinek larvaları, koralin kırmızı alg uçmak bitkisel özler, beta-glukanlar.
 
Yem analizi;
* Ham protein% 58.8, ham yağ% 10,2, ham lif% 4.2, ham kül% 11.1, nem% 9.1

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 233
  • Marka: Dennerle
  • Ürün Kodu: D7518-100
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 36,00TL