Aquaforest Probiotic Reef Salt 1 Kg *Açık* Deniz Tuzu

TÜKENDİ

Aquaforest Probiotic Reef Salt 1 Kg *Açık* Deniz Tuzu

Aquaforest Probiotic Reef Salt Box
 
Aquaforest Probiotic Reef Salt, kültür mercanlar için oluşturulan tamamen sentetik deniz tuzu. Formülü, deniz canlıları için en iyi koşulları oluşturmak için tasarlanmıştır. Formülde bulunan mikrobesinler ve makrobesinler, uygun büyüme ve pigmentasyon için mercanların talebini tam olarak karşılar. Tuzda bulunan probiyotik bakteriler, nit rat ve fosfat içeriğini azaltır ve deniz akvaryumunda patojenik bakterilerin büyümesini önler.
Tuzu çözdükten sonra, taze hazırlanmış deniz suyu hemen kullanılabilir. Yeni akvaryumlar kurarken, ilk hayvanların akvaryumu doldurduktan 10-14 gün sonra yerleştirilmemesi önerilir.
Aquaforest Reef Salt tuzu, doğal deniz suyunda bulunan bromürleri içerir, bu nedenle ozonla desteklenen filtreleme sistemlerinde kullanılması tavsiye edilmez (bu tür sistemler için Reef Salt Aquaforest'i öneririz). Probiyotik bakteri içeriği nedeniyle dKH değeri 6.5-8.0 arasında olmalıdır. Daha yüksek değerler SPS mercanlarının büyümesi üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.
 
 
Aquaforest Probiotic Reef Salt Kullanım Talimatları:
Önceden hazırlanmış demineralize sudaki tuzu çözünüz. Su sıcaklığı yaklaşık 24 ° C (75 ° F) olmalıdır. 33 ppt'lik tuzluluk için 100 litre (27 ABD galon) su içinde yaklaşık 3.75 kg (8.26 lbs) tuz çözülür. Çözeltiyi yaklaşık 15 dakika kuvvetlice karıştırın. Tuz tamamen eridikten ve çözelti temizlendikten sonra, tuzlu su kullanıma hazırdır. Tuzu kuru ve karanlık bir yerde saklayın. Bir kez Çözünmüş, tuz 48 saat içinde kullanın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın! Akvaryum kullanımı için ürün sadece! Resif Tuz insan tüketimi için uygun değildir! Güvenlik bilgi formu istek üzerine temin edilebilir.
 
Aquaforest Probiotic Reef Salt parametreleri aşağıda sunulmuştur:
 
24 ° C / 75.2 ° F
 
Cl - 19000-19500 mg / l
 
Na - 9720-11880 mg / l
 
Mg - 1300-1360 mg / l
 
S - 810-990 mg / l
 
Ca - 410-430 mg / l
 
K - 360-380 mg / l
 
F - 1,2-1,3 mg / l
 
B - 4,05 - 5,0 mg / l
 
Sr - 7,2-8,8 mg / l
 
dKH - 7,4 - 8,2
 
 
Aquaforest ürünleri, AB'de en yüksek kalite standartlarını karşılamak için sıkı laboratuvar denetimi altında üretilmektedir. Her ürün, tutarlı kompozit elde etmek için kanıtlanmış miktarlarda özenle seçilmiş ham bileşenlerden hazırlanır.
 
Deniz Tuz ürün yelpazemiz nasıl test ediliyor?
 
Deniz Tuzu'mızı 1 metrik ton (2204lb) partiküller halinde karıştırıyoruz ve üretim aşamasında test ng için her bir partide 3 ayrı örnek toplanıyor. Bu numunelerin her biri 15 litre (4US gal) RO su içinde çözülür. Deneyimli profesyonel ekibimiz, kimyasal bileşimin tutarlı aralıkta olduğunu doğrulamak ve aynı kirlilikte istenmeyen kirletici maddelerin varlığını göz ardı etmek için ICP-OES analizini gerçekleştirmektedir. Not: Tuzumuz iyice karıştırılmış olsa da, her bir kova / kutu tanımlanmayacaktır. Parametreler konteynırlar arasında biraz değişebilir ve yaklaşık% 2-3'lük bir varyasyon kabul edilebilir. Bu çalışma, hem karışımın fiziksel özelliklerinin hem de mevcut işleme tekniklerinin sınırlarının bir sonucudur. Bu varyasyonlar hala popüler hobisi test kitleri için hata için tipik marjdan daha küçüktür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 154
  • Marka: Aquaforest
  • Ürün Kodu: V110239-1
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 22,80TL