Aquaforest - AF Red Boost 200 ML

TÜKENDİ

Aquaforest - AF Red Boost 200 ML

Seçilen mikro besinlerden ve bitkilerin kırmızı renklendirilmesini uyaran fitomorflardan oluşan profesyonel formül. Yapraklardaki yeşil renk klorofil varlığı ile koşullanmıştır. Kırmızı su bitkileri ayrıca ksantofiller, karotenoidler, antosiyaninler ve flavonoidler gibi diğer pigmentleri de içerir. Bunlar bitki tonlarını kırmızı, mor ve turuncu olarak verir. Bitkilerin doğal kırmızı renklenmesini sağlamak için özel amaçlı gübreleme gereklidir. Bitki hormonlarının içeriği, bitkilerin büyümesini ve gelişimini daha da geliştirir.

Dikkatle hazırlanmış AF Red Boost formülü sağlıklı bir görünüm, etkileyici canlı bitki boyaması için gerekli tüm malzemeleri sağlar.
Akvaryumda: Ortalama bitki miktarı için: Her gün 100 litre suya 4 damla AF Red Boost; Çok miktarda bitki için: Her gün 100 litre suya 8 damla AF Red Boost. AF Makro ile önerilen paralel kullanım. Zeolit ​​ve / veya karbon gibi emici maddeler formülün etkililiğini azaltabilir. Sadece su amacıyla. Güneş ışığından koruyun. Oda sıcaklığında sıkıca kapalı bir kapta tutun, çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 93
  • Marka: Aquaforest
  • Ürün Kodu: V10795
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 54,59TL