Aquaforest - AF Macro 200 ML Sıvı Bitki Gübresi

Aquaforest - AF Macro 200 ML Sıvı Bitki Gübresi

Bitkiler için gerekli makro elementleri içeren yüksek konsantrasyonlu formül. Bu azot, fosfor, potasyum ve magnezyum içeren titizlikle seçilmiş ve dengeli bir bileşimdir. Makro besinler temel yapı taşlarıdır. Birçok hücresel yapıların, proteinlerin ve enzimlerin oluşumuna katılırlar. Buna ek olarak, taşıyıcılar ve enerji akümülatörleri olarak hareket ederler ve nükleik asitlerin bir parçasını oluştururlar.

Eksikliğin semptomları veya belirli bir maddenin aşırı olması, bitkide oynanan özel fonksiyona bağlıdır. Normal olarak, bazı makro besin maddesinin eksikliği büyümenin engellenmesi, zayıflatılmış sürgünlerin büyümesi ve bitki parçalarının renk değişikliği ile kendini gösterir. Aşırı büyüme, aşırı koyu yeşil yapraklar (çok fazla azot durumunda), tüm bitki zayıftır ve zarar görme eğilimi gösterir. AF Macro, akvaryum bitkilerinin düzgün büyümesi için gerekli olan temel gübredir.

Tanım: Akvaryum bitkileri için tasarlanmış makro besinler içeren yüksek konsantreli gübre. Bitkilerin doğru büyümesi ve gelişmesi için gerekli makro besinlerin bir bileşimidir. Düzenli uygulama, bol miktarda büyüme, güçlü kök sistemi ve yaprakların düzgün görünmesini sağlar.Haftada iki kez 100 lt. suya 5 ml AF Makro. AF Micro ve AF Carbon Boost ile birlikte önerilen paralel kullanım.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 196
  • Marka: Aquaforest
  • Ürün Kodu: V10789
  • Stok Durumu: 1
  • 44,20TL