Aquaforest - AF Water Conditioner 200 ML Su Düzenleyici

TÜKENDİ

Aquaforest - AF Water Conditioner 200 ML Su Düzenleyici

Eklenen vitaminler ve koruyucu koloit ile su arıtımı için tasarlanmış bir formül. Akvaryumlarda doğrudan kullanım için musluk suyunu anında hazırlar. AF Su Şartlandırıcı, balık riskini artıran klor seviyelerini azaltır, ağır metalleri etkisizleştirir ve nötrleştirir. Suda çözünebilir bileşikler, örneğin demir, bitkilere biyolojik olarak kullanılabilir. Taşınırken balıklar genellikle cilde, yüzgeçlere ve mukozaya zarar verir.

Doğal mukusun yerini alan koruyucu koloit içeriği sayesinde balık derisi daha hızlı yenilenir ve yaralanmalara ve enfeksiyonlara daha az duyarlıdır. B vitaminlerinin özel olarak seçilmiş bir bileşimi ek olarak balıkların bağışıklık sistemini güçlendirir ve rejenerasyonunu destekler. Açıklama: Ağır metalleri suya bağlayan ve zehirli klor formlarını temizleyen bir su arıtma formülü. Bitkiler için biyoyararlanabilen su bazlı bileşikler oluşturur. Koruyucu kolloidler ve B vitaminleri içeriği, balığın strese dayanmasını ve hastalığa karşı daha dayanıklı olmasını kolaylaştırır. AF Su Şartlandırıcı, uygulamadan hemen sonra çalışır.&
NASIL KULLANILIR:100 ml musluk suyu için 10 ml AF Su Şartlandırıcı. Yeni bir tank oluştururken ve balık taşınması sırasında her su değişiminde kullanın. Sadece sucul amaçlar için. Güneş ışığından koruyun. Sıkıca kapalı bir kapta oda sıcaklığında saklayın, çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 158
  • Marka: Aquaforest
  • Ürün Kodu: V10796
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 49,40TL