Beaphar Cats Macadamia Oil Kedi Şampuanı 250 ML

Beaphar Cats Macadamia Oil Kedi Şampuanı 250 ML

Uzun ve kısa tüylü kedilerin yıkanması için uygun, kolay taranmayı sağlayan özel yağlar içeren şampuan. Kedinizin hem temizlenmesi hem de tüylerinin parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Beaphar kedi şampuanı evcil dostunuzun tüylerin ipeksi parlaklık kazandırır. Kedinizin hassas cildine özel olarak hazırlanan şampuanın ph’ı evcil dostunuz için uygundur. Tüm ırk kediler için kullanılması uygundur. 
Evcil dostlarımızın derileri oldukça hassas yapıdadır. Bilinçsiz temizleme ve yıkama kedinizin hem tüy hem deri sağlığının bozulmasına neden olur. Çocuk şampuanları her ne kadar zararsız gibi görünse de kedi ve köpeklerin yıkanması için uygun değildir. Bizlerin kullandığı şampuanların ph seviyeleri yüksektir. Yüksek ph ise derinin nem dengesini bozar. Ayrıca kepeklenme, tüy dökülmesi ve tüy sağlığının bozulması problemi ortaya çıkar. 
Beaphar macadamia özlü kedi şampuanı, kedinizin hem temizlenmesi hem de deri ve tüylerinin sağlıklı olmasını destekler. Macadamia bitkisi taşıdığı omega asitleri ile kedilerin tüy sağlığını destekler ve derinin nem dengesini ideal seviyede tutar.

Dengelenmiş ph seviyeside derinin nem seviyesini dengede tutar. Hoş kokusu sayesinde kedinizin tüylerinde güzel bir koku bırakır. Kediler tımar yaparak kendilerini temizleyebilirler. Tükürükleri antiseptik özelliği taşı ve tüylerinde bulunan zararlı bakterileri etkisiz hale getirir. Yıkama işlemi sonrasında kedinizin durulanması da oldukça önemlidir. Tüy diplerine masaj yaparak köpük ve şampuan kalıntısı kalmayana kadar bol ılık su ile durulamanız gerekmektedir. Özel bitkisel içeriğe sahip olan Beaphar kedi şampuanı katkı maddesi içermez ve doğal yapıya sahiptir. Yağlar ile zenginleştirilen şampuan kedinizin tüylerine ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Şampuanın yumuşak yapısı kedinizin gözlerini yakmaz. Kedinizin tüylerinin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Ayrıca kedinizin derisinde kepeklenme ve pullanma oluyorsa bu problemleri içerdiği özel yağlar sayesinde ortadan kaldırır. Beaphar Macadamia kedi şampuanı tüm yaş grubundaki kedilerin temizlenmesi için uygundur. Onarıcı özelliğe sahip olan kedi şampuanı kedinizin yıpranmış tüy yapısının yenilenmesine yardımcı olur.
 
KULLANIM
Kedinizin tüylerini ılık su ile ıslatın. 
Şampuanı masaj yaparak köpürtün. 
Tüy diplerini iyice ovalayın.
Tüyler köpüklüyken tarama işlemi de yapabilirsiniz.
5 dakika kadar köpüklü şekilde bekletin ve bol su ile durulayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 67
  • Marka: BEAPHAR
  • Ürün Kodu: 210-018282
  • Stok Durumu: 10
  • 45,60TL