Pedigree Sığır Etli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Kuru Köpek Maması 2,6 kg

-21%

Pedigree Sığır Etli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Kuru Köpek Maması 2,6 kg

Pedigree Sığır Etli ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Kuru KöpekMaması 2,6 kg

PEDIGREE® KURUYETİŞKİN SIĞIRLI&KÜMES HAYVANLI

Her köpek yaşamı boyuncasağlık ve mutluluk veren bir beslenmeyi hak eder.

Köpek uzmanları, dünyanın her yerinde sağlıklı bir köpeğin 4 temelihtiyacı olduğunu onaylıyor:

iyi sindirim, sağlıklı deri ve tüyler, güçlü bir bağışıklık sistemi veağız bakımı. Pedigree® Vital ProtectionTM, köpeğinizin 4 temel ihtiyacınayönelik tasarlanmıştır.

Ürün Bilgileri

AĞIZ SAĞLIĞINI KORUMAYA YARDIMCI YeniPedigree® kuru mama köpeğinizin diş ve diş etlerini korumaya yardımcı özelkıtır parçacıklar içerir.


SİNDİRİMİ KOLAY YeniPedigree® kuru mama, sağlıklı sindirim sistemi ve optimal besin emiliminedestek olan, geliştirilmiş suda çözünebilen ve çözünemeyen lifler içerir.


SAĞLIKLI DERİ VE TÜYLERİN OLUŞMASINA YARDIMCI Yeni Pedigree® kuru mama, köpeğinizin deri vetüylerinin daha iyi görünmesini sağlayacak ayçiçek yağı ve çinko içerir.

BAĞIŞIKLIK SİTEMİNİ GÜÇLENDİRMEYE YARDIMCI Yeni Pedigree® E vitamini içerir – E vitaminiantioksidandır ve içerdiği mineraller bağışıklık sistemini güçlendirmeyeyardımcı olur.

 

İçindekiler:Tahıllar (buğday, mısır, prinç), Et ve hayvansal yan ürünler (%20, kahverengiparçacıklar %4 kümes hayvanı içerir, kırmızı-kahverengi parçacıklar %4 sığıriçerir), Bitkisel ve hayvansal yağlar (%0.4 ayçiçek yağı içerir), sebzekaynaklı ürünler (%1 kurutulmuş pancar küspesi içerir), Mineraller  

Analitik Bileşenler(%): Protein 21, Yağ içeriği 13, İnorganik madde 7.5, Ham Selüloz 1.8  Kg Başına Katkı Maddeleri: Antioksidanlar /Besinsel Katkılar: Vitamin A 13601 IU, Vitamin D3 1500 IU, Vitamin E 450 mg,Bakır sülfat pentahidrat 20.8 mg, Mangan sülfat monohidrat 202 mg, Potasyumİyodür 1.7 mg, Sodyum selenit 0.65 mg, Çinko sülfat monohidrat 538 mg

Mama değiştirdiğinizde geçiş sürecini göz önündebulundurunuz ve mama miktarını evcil hayvanınızın ihtiyacına göre ayarlayınız.Kilo fazlası olan köpekler için günlük miktarı azaltınız. Nasıl? Web sitemiziziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz. Her zaman yanında taze içme suyubulundurunuz. Serin ve kuru yerde kapalı şekilde muhafaza ediniz. Öneri: Yarımlitre alan bir kap 100g mamaya denk gelir. En uygun ambalaj üzerinde belirtilentarihten önce tüketilmelidir. Fabrika tanımlama numarası, en kısa depolama ömrüve parti numarası ambalajın arkasındadır.

Menşei Ülke:Maceristan

 

Paket Kilogramı2.5 kg - 4 kg
Yaş Aralığı1-6 Yaş
Ana İçerikTavuk Etli, Sığır Etli
Irk BoyutuBüyük Irk, Orta Irk
Tahıl İçeriğiTahıllı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hızlı Teslimat

Tüm siparişler aynı gün kargoda!

  • Görüntüleme: 38
  • Marka: PEDIGREE
  • Ürün Kodu: KY.14903
  • Stok Durumu: 15
  • 56,50TL
  • 44,80TL